Wyniki konkursu

Zapoznaj się z wynikami konkursu oraz recenzjami testujących

Poznaj GW Insteka

Promocja w liczbach

0
Zgłoszeń
0
Recenzji
0
Główne nagrody

Rozdanie nagród

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie postanowiliśmy przydzielić aż dwie nagrody główne

Zwycięzcami zostali: Pan Tomasz z Krakowa, testujący wielokanałowy zasilacz programowalny GW Instek GPP-3323 oraz Pan Grzegorz z Zamościa z recenzją multimetru laboratoryjnego GW Instek GDM-9061. Nagrodami głównymi są testowane sprzęty. Pozostali uczestnicy, którzy przesłali recenzję wraz z danymi osobowymi otrzymują bon o wartości 50zł na zakupy na platformie allegro.pl. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie oraz recenzje, które przyczynią się do dalszego rozwoju produktów marki GW Instek w Polsce jak i na świecie.


Bardzo pozytywnie oceniam zasilacz. Trzy kanały, z dużą możliwością wprowadzania nastaw wartości i zabezpieczeń. Kompaktowe wymiary, czytelny i dobrej jakości wyświetlacz. Rewelacyjna funkcja obciążenia elektronicznego. Relatywnie niewielki hałas w czasie prac pod i bez obciążenia. Rewelacja.

GW Instek GPP-3323

GW Instek GDM-9061 to wysokiej klasy multimetr laboratoryjny. Pomiary są dokładne i szybkie, ustawienia można zmienić zależnie od preferencji. Starałem się odkryć wszelkie funkcje sprzętu oraz znaleźć granice jego możliwości, nie było to jednak łatwe gdyż oferuje naprawdę wysoką jakość pomiarów.

GW Instek GDM-9061

Grzegorz
Zamość

Pozostałe recenzje

GDM-9061- multimetr laboratoryjny
Praca na urządzeniu jest znacznie szybsza i precyzyjniejsza względem klasycznych multimetrów.
Krzysztof, zakopane
Sprzęt z wysokiej półki, bardzo szybki i dokładny w pomiarach.
Marcin, Lublin
Łatwość przeprowadzanych pomiarów i wrażenie dużej solidności wykonania dają podstawy do pełnego zaufania testowanemu przyrządowi.
Włodzimierz, łódź
GPP-3323 Wielokanałowy zasilacz programowalny
Zasilacz polecam każdemu kto zajmuje się serwisem RTV.
IRENEUSz, gliwice
Zasilacz z bardzo potrzebnymi funkcjonalnościami w naszym laboratorium elektrycznym. Zarówno tryb zasilacza, jak i tryb obciążenia są bardzo dobre, a parametry zadowalające.
Marcin, Kraków
Urządzenie pozytywnie zaskoczyło mnie swoją funkcjonalnością. Dość rozbudowany interfejs użytkownika z wieloma przydatnymi funkcjami. Gdybym miał w tym momencie zmienić swój zasilacz serwisowy, poważnie zastanowiłbym się nad zakupem tego modelu. 
Jakub, Bojanowo
GSP-818 Analizator Widma
Analizator jest funkcjonalny i nie odbiega parametrami od innych, droższych urządzeń tego typu. Obsługa jest intuicyjna i dla użytkowników z doświadczeniem w obsłudze nie stanowi żadnego problemu. W tym przedziale cenowym nie ma sobie równych. 
Artur, Bojanowo
Bardzo masywna i dobrze wykonana konstrukcja, mega przejrzysty i wyraźny wyświetlacz. 
Marcin, Lublin
Analizator jest ciekawym urządzeniem, które przyda sięw każdym dziale R&D zajmującym się prototypowaniem elektronikioraz w firmach gdzie istnieje konieczność kontroli urządzeńradiowych, poprodukcyjna weryfikacja parametrów.
Piotr, Puszczykowo
MDO-2102EX Oscyloskop Wielofunkcyjny
Świetna funkcjonalność. Możliwość wyboru trybu sondy x10 dla przeskalowaniawidoku do realnych wartości mierzonych. Bardzo szeroka paletaMożliwych pomiarów, wygodna praca kursorami. Funkcja zoom z przewijaniem. Świetnafunkcjonalność dekodowania szyn I2C, UART, CAN, LIN itd.
Adam, Częstochowa
Urządzenie jest bardzo solidnym elementem każdego stanowiska pomiarowego. Szeroki zakres pomiarowy, szczególnie w wyższych częstotliwościach 20-100 Mhz jest silnym atutem.
Syllwester, Ligota piękna
Urządzenie wysokiej klasy, które spełnia wszystkie moje wymagania i z czystym sumieniem będę je polecać.
DAriusz, Koziegłowy
MFG-2260MFA Wielokanałowy generator funkcyjny
Ogólne wrażenia po krótkim okresie testowania oceniam pozytywnie. Generator mogę polecić wszelkim firmom działającym w branży elektronicznej.
Jan, Warszawa
Ogólne wrażenia są na prawdę przyzwoite. Obudowa wraz z wykonaniem przycisków zarówno podstawowych, jak i pomocniczych przy wyświetlaczu nie tylko ułatwiaj prace ale, że tak powiem w dotyku sprawiają wrażenie miłej i długiej współpracy.
Krzysztof, Białystok
Blog

Zapoznaj się z naszymi
najpopularniejszymi materiałami

Zasilacze laboratoryjne cz. 1

- Wprowadzenie

Dzielimy się specjalistyczną wiedzą w zakresie aparatury, którą dystrybuujemy. Przeczytaj najpopularniejsze materiały z naszego bloga o aparaturze GW Instek.

Kompatybilność elektromagnetyczna - cz. 1 Wprowadzenie

Generatory funkcyjne - Wszystko co musisz wiedzieć!

Analiza jakości energii zasilaczy impulsowych oscyloskopami GW Instek

Przegląd generatorów funkcyjnych GW Instek

Zapisz się do Newslettera

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi materiałami edukacyjnymi, nowościami w ofercie oraz kolejnymi promocjami.